Polityka prywatności

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Medineura Joanna Mikołajczyk ul. Lubichowska 14/3.7 Starogard Gdański. W sprawie przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z nami wysyłając wiadomość na adres kontakt@medineura.pl

Ciasteczka

Nie gromadzimy żadnych informacji jednak część informacji na Twój temat może być automatycznie gromadzona przez narzędzia, z których korzystamy:

  • mechanizm strony gromadzi Twój adres IP
  • mechanizm systemu newsletterowego gromadzi Twój adres IP oraz informacje na temat Twojej aktywności w odniesieniu do treści przesyłanych Ci w ramach newslettera, takich jak otwarcia wiadomości, klikanie w linki itp.
  • narzędzia zewnętrzne takie jak Google Analytics, Facebook Pixel, itp. gromadzą Informacje Anonimowe związane z Twoimi działaniami podejmowanymi w ramach strony

Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Z kim dzielimy się danymi

Nie udostępniamy danych podmiotom trzecim. Nie przechowujemy danych. Masz prawo zażądać usunięcia danych.

Data wprowadzenia Polityki prywatności: 2023-01-10 na czas nieokreślony